Yaşam

Yeni yıl hediye trendlerine ilham veriyor

Yeni yıl sezonunda “Casa Nespresso” konsepti ile kahveseverlere birbirinden şık ve göz alıcı hediye seçenekleri sunan Nespresso, kahve tutkunlarını büyülüyor. Her yılbaşı dönemine özel birbirinden şık koleksiyonlar hazırlayan Nespresso, bu yıl hazırladığı özel konsept ve yeni yıl teklifi ile sevdiklerine hediye alacaklara çok sayıda alternatif sunuyor.

 

Yaklaşan yeni yıl coşkusunu İtalyan geleneklerinden aldığı ilhamla kutlayan Nespresso, sevdiklerine sıcacık bir yeni yıl hediyesi vermek isteyenleri; en yeni “Limited Edition” kahve serisi “Variations Italia”, eşsiz tasarıma sahip kahve aksesuarları ve kahve makineleri ile kararsız bırakıyor. Sürprizlerle dolu bir yeni yıl sezonu yaşatan Nespresso’nun, “Casa Nespresso”  konsepti ile ilham verdiği yılbaşına özel koleksiyonu ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

 

Nespresso, alışılmışın dışında notalara sahip “Festive Koleksiyonu Limited Edition” kahve serisi “Variations Italia”yı, bir dizi yeni ve sıra dışı kahve aksesuarı ile tamamlıyor. Evde ve dışarıda kahve anlarının keyfini artıran yeni yıla özel kahve serisinin aksesuar seçkisinde; yolculuklarında kahvelerini yanından ayıramayanlar için “Nomad Mug” ve “Touch Travel Mug”. Milanlı tasarımcı Federica Biasi tarafından tasarlanan yeni Nespresso Lume Collection”, geleneksel beyaz porselen kahve fincanları ve hafif tonlardaki fincan tabakları ile farklı ve ayrıcalıklı bir ev hediyesi alternatifi oluşturuyor. Nespresso Lume Collection”ın zamansız ve organik şekli gerçek bir kahve keyfi anı yaratarak, rahatlık ve sıcaklık hissi veriyor.  Koleksiyonda, espresso fincanlarının yanı sıra, şık bir kapsül saklama kutusu da yer alıyor. Sevdiklerine sıra dışı sürprizler yaşatmak isteyenler için; Nespresso’nun son teknolojileri ile geliştirilen ve farklı süt türleri ile kullanılan “Nespresso Atelier”. Tek tuşla farklı kahve çeşitlerini pratik bir şekilde yapmaya olanak tanıyan modern tasarımlı “Nespresso Gran Lattissima” gibi farklı makine tipleri de yeni yıl hediyesi alternatifleri arasında öne çıkıyor.

 

Evde geçirilen özel kahve anlarının keyfini artıran Nespresso, seçkin aksesuar çeşitliliği ve farklı kahve makinesi alternatiflerinin yanı sıra; “Yeni Yıl Teklifi” ile de kahveseverlere bu döneme özel eşsiz sürprizler yaşatıyor. Nespresso, espresso kahve makinesi alımında 5 kutu kahve, sütlü kahve makine alımlarında ise 10 kutu kahve kazanma fırsatı sunuyor. 01 – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerli olan kampanya  stoklarla sınırlıdır.

Nespresso, zarif ve eşsiz yeni yıl hediye seçenekleri ile sevdiklerini mutlu etmek isteyen herkesi Casa Nespresso’ya davet ediyor. Yeni yıl heyecanını enfes kahve anları ile tamamlamak isteyenlere duyurulur.

Hibya Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün