Güncel

Güçlü Mersin, Güçlü Türkiye

Türkiye Değişim Partisi Mersin İl Başkanı Ferruh Doğan, Mersin halkının eski yönetilerden artık sıkıldığını belirterek, “değişim şart” dedi.

Başkan Doğan, aynı partinin başka isminin denenmesine gerek olmadığını söyledi. Doğan, “Mersin ve ilçeleri kararlı. Yıllardır yerinde sayan, hakettiği konuma bir türlü gelemeyen, Milletvekilleri başkanları yöneticileri bir biri ardına peş peşe gelip geçsede, hizmetlerin, şehircilik adına güzel çalışmaların hep beklediği günlerden kurtulmak istiyor. Denenmişler tüm hünerlerini gösterdi ve sınıfta kaldılar. Aynı Parti’nin bir başka ismini denemeye gerek yok maalesef” açıklamasında bulundu.

DEĞİŞİM ŞART….

Mersinlilere seslenen başkan Doğan, halkın artık birileri için değil kendisi için oy vermesini istedi. Başkan Doğan, “13 ilçesi ile Sahili ile Narenciyesi ile Torosları ile Gözbebeğimiz olan Mersin’im, birileri için değil bu sefer kendin için oy ver hizmet görmeye talip ol. Tarım için, şehircilik için, turizm için, üretim için tüm projelerimiz hazır. Güçlü Mersin Güçlü Türkiye. Bu sefer Değişim zamanı” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün